Školy

Naše multifunkční moduly TILAA a SIJA, mohou díky svým přednostem a konstrukčnímu řešení najít uplatnění i ve školách, nebo školkách.

Venkovní učebna TILAA

Řada TILAA zcela splňuje vysoké nároky na venkovní učebny. Jednotlivé moduly v sobě skrývají integrované prvky, takže jednoduchým sklopením sedáku vznikne plnohodnotný stůl se dvěma lavicemi pro šest žáků. Modul Sedák lze doplnit prvkem Truhlík, do kterého si žáci mohou zasadit bylinky a společně sledovat výsledek své práce. Tabulí se dokončí venkovní učebna do finální podoby.

Venkovní učebna SIJA

Řada SIJA vychází z modelově vyšší série TILAA. Rozdíl najdeme v konstrukci těla modulu. SIJA má jednoplášťové provedení, na kterém jsou navěšeny prvky, jenž se sklápí, stejně jako TILAA na vnější plášť, ale neschovají se do jeho těla. I přes tento konstrukční rozdíl, nabízí SIJA plný rozsah užitných vlastností. Učebnu vybavíme sezením, tabulí i truhlíky na květiny, či byliny.

Ale co s venkovní učebnou v době, kdy v ní neprobíhá výuka? Zaklopením Sedáku zpět do modulu, získáte opět otevřený prostor pro volný pohyb žáků, nebo pro malou rozcvičku.
Obě řady TILAA  i SIJA lze kombinovat navzájem a tvořit si tak venkovní učebnu dle svého přání a svých možností.

Prohlédněte si

Naše produkty

Galerie pro inspiraci

Prohlédněte si

Naše další produkty

Bydlení

Udělejte radost sobě a své rodině

Veřejný prostor

Zlepšete svým obyvatelům život

Firmy

Zpříjemněte svým zaměstnancům práci

Řešení na míru

Dejte průchod fantazii

Napište nám!

Potřebujete konzultaci a vizualizaci?

Napište nám, na co se potřebujete zeptat
a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Osobní údaje odeslané tímto formulářem budou použity pouze k řešení vašeho požadavku. Pokud se chcete dozvědět, jak přesně zacházíme s vašimi osobními údaji, podívejte se na stránku Ochrana osobních údajů.

Měna/Currency/Währung
Euro