Bydlení

Produktová řada TILAA

Multifunkční moduly TILAA umí být díky unikátním integrovaným funkcím a výklopným prvkům plnohodnotnou součástí vaší zahrady. Mohou se stát součástí plotu, plotem samotným, zvukovou či optickou bariérou před okolím. To vše v nadčasovém designu oceněném prestižní cenou The Red Dot Design Award: Best of the Best za nejinovativnější produkt roku 2020.

TILAA

Sedák

TILAA

Sedák

Produktová řada SIJA

Víceúčelový plot SIJA vychází z vyšší řady TILAA, z které si přináší možnost variability osazením mnoha doplňků. Plnohodnotné sklápěcí posezení, police, sušák, tabule, nebo sprcha, S tím vším můžete doplnit váš plot v kterémkoli jeho místě. Stejně, jako odstínit svůj bazén, nebo terasu.

Jak modulární ploty SIJA fungují?

Jak modulární ploty fungují?

Proč se spokojit s obyčejným plotem, když můžete mít něco jedinečného?
SIJA je nová řada inteligentních plotů AITAA, držitele prestižního designerského ocenění Red Dot Design Award. A umí toho ještě mnohem více. Základem všeho je pevný plotový díl. Ten si můžete přizpůsobit pomocí různých sklápěcích a závěsných prvků i dalších inovativních vychytávek. Teď i kdykoliv v budoucnu. Jak se mění vaše potřeby, tak se mění i váš plot. Využijte prostor vaší zahrady chytře. Jedině tak si ji vychutnáte naplno.

1. Začněte plotovým modulem

Poskládejte si takový počet základních modulů, jaký vám vyhovuje. Máte malou zahradu a stačí vám jeden kousek? Anebo chcete okořenit velký pozemek více moduly? Záleží jen na vás.

2. Zvolte si příslušenství

Na váš nový plot můžete zavěsit různé funkční prvky. Třeba sklápěcí stůl a lavičky, závěsné poličky na truhlíky a brzy i zahradní sprchu nebo dětskou tabuli..

3. Užijte si svůj nový plot!

Teď je váš plot kompletní. A nezapomeňte, že ho kdykoliv můžete upravit nebo rozšířit dalšími prvky. Všechny najdete na našem e-shopu.

Prohlédněte si

Naše další produkty

Školy

Osvěžte svým žákům výuku

Veřejný prostor

Zlepšete svým obyvatelům život

Firmy

Zpříjemněte svým zaměstnancům práci

Řešení na míru

Dejte průchod fantazii

Napište nám!

Potřebujete konzultaci a vizualizaci?

Napište nám, na co se potřebujete zeptat a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Osobní údaje odeslané tímto formulářem budou použity pouze k řešení vašeho požadavku. Pokud se chcete dozvědět, jak přesně zacházíme s vašimi osobními údaji, podívejte se na stránku Ochrana osobních údajů.

Měna/Currency/Währung
Česká koruna
Euro