Náš příběh

Kde uzrál nápad

Myšlenka krásných a přitom funkčních venkovních modulů se nám v hlavě zrodila už poměrně dávno. Napadla nás při realizaci jedné architektonické studie v satelitní výstavbě nedaleko Prahy. Nechápali jsme, proč má většina hezkých a ne zrovna levných domů nevzhledný plot. A když už některý plot stojí za to a majitel do něj investoval spoustu peněz, proč má jenom jeden cíl – oddělit pozemek od souseda. Přitom by od něj mohl chtít mnohem více.

Proto jsme se ptali, přemýšleli

Více účelový plot SIJA vychází z vyšší řady TILAA, z které si přináší možnost variability osazením mnoha doplňků. Plnohodnotné sklápěcí posezení, police, sušák, tabule, nebo sprcha, S tím vším můžete doplnit váš plot v kterémkoli jeho místě. Stejně, jako odstínit svůj bazén, nebo terasu.

Naše píle přinesla své první ovoce

Po půl roce intenzivní práce jsme poprvé získali ocenění. Výhra hlavní ceny Grand Prix na veletrhu FOR ARCH v České republice nám ukázala, že to, co děláme, má velký smysl. A když nám v roce 2020 udělili prestižní ocenění The Red Dot Design Award, věděli jsme, že jdeme správným směrem.

Pustili jsme se do první realizace

Od doby, kdy náš nápad ocenili ti nejpřísnější porotci napříč světem, jsme urazili další kus cesty. Získali jsme celosvětově platnou patentovou ochranu, první představené výrobky ze soutěží dotáhli k dokonalosti, přijali do svých řad nové kolegy, pustili se do realizací. A získali jsme první zákazníky – majitele řadových domků i větších samostatných domů. V krátké době nás oslovilo také několik měst a obcí, které naše řešení zaujalo. Dneska si tak můžete chytré venkovní moduly užít i ve veřejném prostoru.

A jak je to dnes?

Původní myšlenka multifunkčních plotových systémů se rozvinula v další neotřelé nápady a řešení:

  • Venkovní učebny pro školy, školky
  • Prvky pro vybavení informačních center měst a obcí
  • Doplnění mobiliáře workoutových hřišť
  • Unikátní venkovní kuchyně

Vyvíjíme další nová řešení, bavíme se s vámi o tom, co všechno je možné a posouváme AITAA co nejblíže k vám.

Vizi máme jasnou. Přejeme si, aby užitek, který chytré ploty AITAA představují, byl dostupný pro každého a kdekoliv na světě.

Napište nám!

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám, na co se potřebujete zeptat
a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Osobní údaje odeslané tímto formulářem budou použity pouze k řešení vašeho požadavku. Pokud se chcete dozvědět, jak přesně zacházíme s vašimi osobními údaji, podívejte se na stránku Ochrana osobních údajů.

Měna/Currency/Währung
Česká koruna
Euro