Často kladené otázky

Kovová konstrukce je vyrobena z konstrukční oceli a standardně ošetřena žárovým zinkováním.

O dřevo bez povrchové úpravy se nemusíte nijak starat. Sibiřský modřín, jako každé dřevo, mění barvu. Postupem času lamely ze sibiřského modřínu nestejnoměrně zešednou, což ale nemá žádný vliv na jejich funkci. Pokud byste chtěli zešednutí co nejvíce oddálit, můžete si dřevo natřít ochranným nátěrem (např. lazurou, impregnací, olejem, voskem).

Standardně vypadá jako modul Bez. Můžete se tedy domluvit se sousedem a rozdělit si výdaje napůl.

Moduly Vám doručíme rozmontované. Každý modul je přepravován v samostatném balení.

Montáž se provádí dle návodu, standardním spojovacím materiálem (šrouby/matky/podložky), které jsou součástí balení. Kotví se na dodané závitové tyče, které se kotví chemickou kotvou do betonu (chemická kotva není součástí dodávky).

Před dodáním modulů AITAA je potřeba připravit betonový pás dle výkresů (najdete je v sekci „Ke stažení“) buď ve variantě v litém betonu, nebo ve variantě se ztraceným bedněním.

Záruční doba na všechny produkty AITAA jsou standardní dva roky od zakoupení. Záruční doba se vztahuje na modul AITAA jako celek.

Ne, v současné době nabízíme pouze typové.

Ano propustí. Výklopná střecha zdřevěných lamel je pouze stínícím prvkem.

Všechny potřebné informace najdete v sekci Reklamace a vrácení. Pokud byste si i přesto nevěděli rady, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

Měna/Currency/Währung
Česká koruna
Euro